7 отзывов
Запорожьеул. Школьная (Героев Сталинграда), 9 оф. 37
+380506083176
+380612708552
+380977418759
Юридическая компания "Майстро и Беженар"

Наші адвокати не дали вигнати сім’ю з двома дітьми з помешкання.

Наші адвокати не дали вигнати сім’ю з двома дітьми з помешкання.

В наш час пересічні громадяни нерідко потрапляють в ситуації, коли вони втрачають житло з незаконних причин. Агресивна сторона діє нахабно та жорстко. Чи треба говорити, що простим сім’ям з дітьми, опинившись у такій ситуації, дуже складно знайти захист, підтримку та кваліфіковану юридичну допомогу.

Ось така промовиста історія. У 2016 році приватна компанія звернулася до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя з позовом, метою якого було без законних підстав виселити з житла аж сімох мешканців (у тому числі – двох дітей). Сім’я мешкала в будинку понад 25 років і зовсім не мала куди йти. Доля безхатченків загрожувала б їм, якби не фахова допомога адвоката компанії «Майстро і Беженар» Остопарченко Лідії Володимирівни.

Складність цієї справи полягала в тому, що Клієнти не мали документів, які могли б стати доказами по справі. Відшукати будь-які документи було важко, оскільки з моменту втрати документів сплинув тривалий час. Однак наполегливість адвоката компанії Лідії Остопарченко дала свій результат.

17 квітня 2018 р. Апеляційний суд Запорізької області підтвердив незаконність позовних вимог приватної компанії щодо усунення перешкод у користуванні власністю шляхом виселення Клієнта Юридичної компанії «Майстро і Беженар» та відмовив у задоволенні позовних вимог.

Щаслива сім’я лишилася у своєму рідному помешканні. Та найголовніше – висококваліфіковані спеціалісти у галузі адвокатури стали на шляху незаконних та нахабних дій і не дали їм розвитку.

Другие новости