Наші послуги

Heading photo

Послуги для бізнесу

Надання юридичних послуг на умовах "абонплати". Ми пропонуємо Вам укласти договір на щомісячний юридичний супровід (обслуговування) бізнесу з фіксованою оплатою. За умовами цього договору, ми беремо на себе вирішення всіх Ваших проблем у галузі права, переговори, листування та суперечки з перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, складання документів та оскарження рішень цих перевіряючих у судах.

юридичний супровід підприємств; листування і переговори з контрагентами; комунікація з перевіряючими та контролюючими органами; попередження недобросовісного поглинання бізнесу супроводження при обшуках

Heading photo

Супроводження та захист прав під час проведення обшуків

Складання трудових договорів, колективних трудових договорів, консультації щодо ведення діловодства у відділі кадрів. Це і подання інтересів клієнта в судах та в комісіях з трудових спорів.

підготовка співробіників до ситуації обшуку; зняття арешту і повернення майна; превентивний та попередній аналіз справ до моменту вручення підозри; супровід адвокатом клієнта під час обшуку, допиту та інших слідчих дій.

Heading photo

Кримінальні справи, пов'язані із економічними та посадовими злочинами

Кримінальні справи, пов'язані із економічними та посадовими злочинами стосуються питань обманних дій інвесторів, порушення фінансових правил та багатьох інших ситуацій.
Такого роду справи розглядаються в рамках кримінального правопорядку і можуть проходити крізь різні етапи, включаючи розслідування, збір доказів, арешти, обвинувачення та судовий процес.

підготовка та погодження з клієнтом стратегії захисту; складання будь-яких процесуальних документів;захист учасників кримінального процесу в судах всіх інстанцій; участь адвоката у судових засіданнях, допиті чи інших слідчих діях;


Heading photo

Податкові та митні суперечки

Митні спори є досить непростими для розв’язання, оскільки потребують відповідні знання та вміння застосувати на практиці як митного законодавства, яке являє собою доволі складну галузь права, так і процесуального права, яке регулює порядок розгляду митних спорів в судах.Причини митних суперечок не завжди однозначні, тому у разі виникнення такого типу питань, радимо звертатися за кваліфікованою адвокатською допомогою.

неправомірна конфіскація вантажів; нарахування штрафів і пені; неправильне офомлення документів та завищення розміру мита; винесення незаконних актів, рішень працівниками митниці; неправомірні тривалі затримки під час проходження кордону.

Heading photo

Трудові відносини

Складання трудових договорів, колективних трудових договорів, консультації щодо ведення діловодства у відділі кадрів. Це і подання інтересів клієнта в судах та в комісіях з трудових спорів.

супровід перевірок Державної служби України з питань праці; оскарження рішень Держпраці у суді; штрафи за порушення КЗПП відновлення на роботі незаконно звільненого працівника; підготовка позовних заяв, скарг та інших процесуальних документів; оскарження рішень контролюючих органів та.

Heading photo

Нерухомість та будівництво

Наші адвокати у Запоріжжі володіють великим досвідом у супроводі справ з нерухомістю, надаючи консультації щодо правових аспектів купівлі, продажу чи оренди нерухомості. Ми розуміємо, наскільки важливо мати компетентного партнера у вирішенні правових питань, пов'язаних із власністю.

купівля-продаж, дарування, види переоформлення права власності на нерухомість; визнання права власності на житло або нежитлову нерухомість; виселення чи вселення у спірне житлове приміщення; узаконення самовільних будівель; стягнення матеріальних та моральних збитків, завданих власнику нерухомого майна; питання успадкування житла та іншого нерухомого майна.

Heading photo

Права пацієнтів та лікарів

Ми працюємо із вирішенням різних правових питань, пов'язаних із медичною сферою, включаючи медичні помилки, права пацієнтів, ліцензії медичних працівників та інші аспекти.
Оберіть "Майстро і Беженар" для захисту своїх прав в сфері медичного права в Запоріжжі.

урегулювання спірних моментів між лікарем та пацієнтом, між хворим та клінікою. Тут адвокат виступає посередником; представництво та захист адвокатом лікарів (медичних установ) у судах усіх інстанцій при розгляді позовів пацієнтів, які бажають отримати кошти як відшкодування моральної та матеріальної шкоди; захист адвокатом лікарів та інших медпрацівників у кримінальному провадженні; розробка та правовий аналіз договорів, організаційно-правових та інших документів клініки; постійний юридичний супровід діяльності лікувального закладу (медичних клінік, лікарень, центрів тощо); відшкодування збитків пацієнту, притягнення винних лікарів та інших медичних співробітників до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності, природне попередження подібних правопорушень у майбутньому.

CONTACTS

Зв'яжіться з нами

На зв'язку у робочий час!

Наш офіс

вул. Шкільна, 9, офіс 37м. Запоріжжя

E-mail

u%40ku.bimkr.net

Працюємо

Понеділок - п'ятниця9.00 – 18.00