Наші послуги

Heading photo

Корпоративне право і бізнес

Надання юридичних послуг на умовах "абонплати". Ми пропонуємо Вам укласти договір на щомісячний юридичний супровід (обслуговування) бізнесу з фіксованою оплатою. За умовами цього договору, ми беремо на себе вирішення всіх Ваших проблем у галузі права, переговори, листування та суперечки з перевіряючими, контролюючими та правоохоронними органами, складання документів та оскарження рішень цих перевіряючих у судах.

юридичний супровід підприємств; листування і переговори з контрагентами; комунікація з перевіряючими та контролюючими органами; попередження недобросовісного поглинання бізнесу
Вартість послуги: від 10 000 грн

Heading photo

Трудове право

Складання трудових договорів, колективних трудових договорів, консультації щодо ведення діловодства у відділі кадрів. Це і подання інтересів клієнта в судах та в комісіях з трудових спорів.

супровід перевірок Державної служби України з питань праці; оскарження рішень Держпраці у суді; штрафи за порушення КЗПП відновлення на роботі незаконно звільненого працівника; підготовка позовних заяв, скарг та інших процесуальних документів; оскарження рішень контролюючих органів та.
Вартість послуги: від 1000 грн

Heading photo

Адвокат з нерухомості

Наші адвокати у Запоріжжі володіють великим досвідом у супроводі справ з нерухомістю, надаючи консультації щодо правових аспектів купівлі, продажу чи оренди нерухомості. Ми розуміємо, наскільки важливо мати компетентного партнера у вирішенні правових питань, пов'язаних із власністю.

купівля-продаж, дарування, види переоформлення права власності на нерухомість; визнання права власності на житло або нежитлову нерухомість; виселення чи вселення у спірне житлове приміщення; узаконення самовільних будівель; стягнення матеріальних та моральних збитків, завданих власнику нерухомого майна; питання успадкування житла та іншого нерухомого майна.

Heading photo

Права пацієнтів та лікарів

Ми працюємо із вирішенням різних правових питань, пов'язаних із медичною сферою, включаючи медичні помилки, права пацієнтів, ліцензії медичних працівників та інші аспекти.
Оберіть "Майстро і Беженар" для захисту своїх прав в сфері медичного права в Запоріжжі.

урегулювання спірних моментів між лікарем та пацієнтом, між хворим та клінікою. Тут адвокат виступає посередником; представництво та захист адвокатом лікарів (медичних установ) у судах усіх інстанцій при розгляді позовів пацієнтів, які бажають отримати кошти як відшкодування моральної та матеріальної шкоди; захист адвокатом лікарів та інших медпрацівників у кримінальному провадженні; розробка та правовий аналіз договорів, організаційно-правових та інших документів клініки; постійний юридичний супровід діяльності лікувального закладу (медичних клінік, лікарень, центрів тощо); відшкодування збитків пацієнту, притягнення винних лікарів та інших медичних співробітників до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності, природне попередження подібних правопорушень у майбутньому.

Heading photo

Сімейне право

Коли сімейні справи потребують професійного підходу, адвокати "Майстро і Беженар" у Запоріжжі готові стати вашими надійними захисниками. Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити правовий захист у сімейних справах, і готові надати вам кваліфіковану юридичну підтримку.

оформлення розірвання шлюбу (як через суд, і через органи реєстрації актів громадянського стану); усиновлення, позбавлення батьківських прав; стягнення аліментів (як утримання дитини, і утримання матері, чи непрацездатних батьків); поділ майна подружжя; захист майнових та немайнових прав неповнолітніх.
Вартість послуги: від 1000 грн

Heading photo

Кримінальне право

Якщо Ви є учасником кримінального процесу, таким як обвинувачений, потерпілий, свідок, то Вам потрібен хороший адвокат з кримінального права. Адже від правильного вибору залежить дуже багато, деколи доля людини. Причому послуги адвоката потрібні кожному етапі розслідування і розгляду кримінальної справи.

захист учасників кримінального процесу в судах всіх інстанцій; участь адвоката у судових засіданнях, допиті чи інших слідчих діях; підготовка та погодження з клієнтом стратегії захисту; складання будь-яких процесуальних документів;
Вартість послуги: від 2000 грн

CONTACTS

Contact Us

Feel free to contact us directly in any convenient way.

Main office

12 Bleecker St, New York, NY 10012

Hours

Monday - Friday9 AM – 6 PM